درباره ما  

های وین دُر ارائه کننده انواع پنجره دو جداره مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی در طرح ها و مدل های متنوع می باشد.

پنجره دوجداره علاوه بر زیبایی ظاهری و مدرن دارای مزیت های مثبت بیشماری می باشد که میتوان به عایق بودن در برابر آلاینده های صوتی و همچنین جلوگیری از هدر رفت انرژی نام برد نسل جدید پنجره های دوجداره با کیفیت ، عایق بسیار مناسبی جهت گرما و سرما خواهد بود.
در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و همچنین در برابر ضربه های شدید مقاوم تر شده و سرعت نصب و سهولت و راه اندازی پنجره دوجداره در قیاس با مدل های معمولی بسیار بالاتر است. های وین دُر با بهره گیری از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره دو جداره upvc کیفیتی درخور توجه را در اختیار خریداران قرار می دهد. شاید نیمی از کیفیت درب و پنجره یو پی وی سی را نصب دقیق می تواند تضمین نماید.
های وین دُر در این راستا شاید مطمئن ترین و دقیق ترین تکنسین های نصب را در اختیار دارد . این تیم های نصب مجهز به ابزار حرفه ای برای برش پنجره های قدیمی و سایر ابزارهای نصب بوده و محصولات درب و پنجره های upvc را با کیفیت ۱۰۰% ارائه می کنند .
گروه های وین دُر در تمامی اجزای پنجره های یو پی وی سی تولیدی خود از متریال پروفیل upvc، یراق آلات، گالوانیزه و شیشه های اورجینال استفاده می نماید و در هیچ یک از قسمت ها و حتی یک میلیمتر از محصول، متریال تقلبی و کیفیت پایین بکار نمی گیرد.

دیگر خدمات های وین دُر عبارتست از :

تماس با ما

08632267964

Copyright © 2012 نیتابین / طراحی و توسعه توسط شرکت نیتابین